acilispalyacokiralamaisi

Firmanızın açılışını yaptığınız yer, geleceğe dönük yatırımlarınızı ve finansman açısından büyük bir risk. Belli başlı çalışmalarınızın ardından açtığınız bu yer müşteriler tarafından rağbet görmediği sürece bir kazanç elde etmeniz zordur. Bu yüzden açılışta iyi bir reklam sizin ve firmanız için yararlı olacaktır. Doğru bir strateji ile tanıtımını yaptığınız bu şirketin meyvesini gelecek dönemlerde almaya başlayacaksınız. Müşterilerin aklında kalan ve anımsamalarını sağlayan bu reklam bir indirim olabilir. Yaptığınız kampanya sayesinde bir izdihamla karşılaşabilirsiniz. Fakat bu yaptığınız atak sizin için pek iyi sonuç vermeyebilir. Çünkü kalabalık bir müşteri kitlesi içinde bulundukları gerilim ve gergin ortam yüzünden rekabete girdiklerinde bilinçaltında bu hamleniz gelecekte kötü sonuçlanabilir.

 

Açılış için Palyaço Kiralama

İşte bu durumda firmanızın açılışını daha naif bir şekilde yapmak sizin yararınıza sonuçlanıyor. Organizasyonunuzda bir palyaço olması demek dışarıdan geçen insanların bir şekilde dikkatini çekerek mağazanızın daha popüler ve cazip bir hal almasını sağlayacaktır. Evet düşününce yüzü boyalı bir insan sizin firmanıza nasıl müşteri çekebilir diyebilirsiniz. Cevabı aslında çok basit. Samimiyet. Müşteriler sizi diğer markalardan ayıran özelliklerde kalite, ucuzluk, güzellikten ziyade öncelikli olarak samimiyet arıyor. Çünkü satıcı ve alıcının arasında çok güçlü bir güven bağı vardır. Palyaço kiralama bu iş için son derece  önemlidir. Alıcı öncesinde güvenmek ister ve sizler de bu güveni başta yaptığınız samimi strateji sayesinde güçlendirmiş olacaksınız. Firmanızın açılışında palyaço olması sizin ille de çocuk ürünleri satması anlamına gelmiyor. Bir dönerci açılışı bile olsa dikkat çekici bir unsur olması gerekir. İşte bu kısımda bizler BİPALYAÇO olarak sizlere açılış organizasyonlarını unutulmaz bir ana dönüştürüyoruz. Markanız bu sayede ilk günden yakaladığı skalayı bozmadan attığınız emin adımlarla ilerleyebilecek.

BİPALYAÇO sizlerin açılış telaşını profesyonel bir şekilde yönetiyor. Firmanıza gelen alanında tecrübeli ve donanımlı arkadaşlarımız sayesinde artık gözünüz arkanızda kalmayacak. Açılışın hemen öncesinde yapılan süslemeler ve organizasyon başladıktan sonra gelen palyaço arkadaşımız sayesinde diğer firmalardan bir adım önde olacaksınız. BİPALYAÇO alanında uzun zamandır kaliteli ve disiplinli bir hizmet verdiği için firma açılışınızı gönül rahatlığı ile yapabileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seventeen − three =