dogumgunupalyacokiralama

Herkesin çocuğu evladı kendine göre çok özeldir. Bu bağlamda çocukların doğum günlerini her aile önemser. Ailelerin önemsediği kadar da önemli bir etkinliktir doğum günleri. Her çocuk bütün bir yıl boyunca bu etkinliği bekler ve bu gün için birçok hayal kurar. Heyecanlanır, tüm arkadaşlarına haber verir, hediyeleri bekler merak eder.

İşte bu yüzden bu kadar önemli olan doğum günlerinde palyaço kiralama hizmeti alabilmekte ayrı bir önem kazanıyor. Bu yazımızda size çocuklarınıza doğum günlerinde palyaço kiralama almanız için 10 nedeni derledik. İşte 10 nedeni tek tek sıralamaya başlıyoruz.

10-Etkinlik neşelensin

Her etkinlik kendi içinde bir hareketi bir neşeyi hakeder. Bu sebeple etkinliği neşelendirmek ve hareketlendirmek için bir kıvılcım niteliği taşıyan palyaço kiralama hizmeti, doğum günü organizasyonları içinde son derece önemlidir. Etkinliğinizi neşelendirecek palyaçolar ile unutulmayacak bir aktivite oluşturabilirsiniz.

9-Çocuklarınız farklı anlar yaşasın

Farklı anlar yaşamak ve farklı bir bakış açısı edinmek çocuklarımız için dahi son derece önemlidir. Bu sebeple çocuklarımıza palyaçolu etkinlikler ile sıradan bir etkinlikten farklı gerçek bir doğum günü kazandırabiliriz. Farklı anlar yaşayan çocuk bu anı hayatı boyunca unutmaz ve aklında yer edinir.

8-Çocuklarınıza özel hissettirin

Çocuklarınıza bu anlamda özel hissetirecek ve özgüven kazandıracak bir etkinlik türüdür, doğum günü organizasyonu için palyaço kiralama. Çocuklarınız  bu etkinlik sonucunda kendileri için gelen palyaço abi veya abla ile kendilerini özel hisseder ve özgüven kazanırlar.

7-Yepyeni şeyler öğrenme

Çocuklarımız gelen palyaço sayesinde yepyeni şeyler öğrenirler. Oyunlar oynar, aktivitelere katılır, farklı bir vizyon kazanırlar. Böylelikle kendilerini sosyal anlamda dahi geliştirirler.

6-Geleneksel oyun kültürü edinme

Palyaço kiralama hizmeti alınan doğum günlerinde saklambaç, halat çekme, ip atlama, çuval yarışı gibi geleneksel oyunlar oynanır. Bu sebeple çocuklarımız dijital mecradan uzaklaşarak geleneksel kültür oyunlarımız ile de yakından tanışmış olurlar.

5-Sosyalleşme imkanı bulma

Doğum günleri çocuklar için sosyalleşme imkanı sağlayan yegane anlardandır. Bu sebeple doğum günlerinde çocuklarımız oyunlar oynayarak arkadaşları ile eğlenerek sosyalleşir. Palyaço ile de keyifli anlar yaşarlar.

4-Yüz boyama ve sosis balon

Yüz boyama ve sosis balon palyaçoların doğum günlerinde en çok yaptığı hizmetlerden biridir. Bu sebeple çocuklar sıklıkla yüzlerini palyaçolara boyatırlar. Palyaçolar çocuklara aslan, kedi gibi figürler çizerler. Bunun yanıda sosis balon ile de figürler yapan palyaçolar, balonlardan kılıç, köpek gibi çalışmalar oluştururlar.

3-Unutulmayacak bir an

Çocuklarımız bu aktiviteler ile 1 yıllık bekleyişini giderecek unutulmayacak bir an yaşayarak kendilerini tatmin olmuş hissederler. Unutamayacakları bir an yaşamaları da son derece olağandır.

2-Arkadaşları ile paylaşma imkanı

Çocuklar küçük yaşlarda paylaşmayı öğrenirler. Bu sebeple palyaşmayı öğretmek ve paylaşılacak şeyler yapmak bu süreçte son derece önemlidir. Paylaço kiralama hizmeti aldığınızda çocuklar palyaço ile arkadaşları ile eğlenceyi paylaşırlar ve bu süreci öğrenmiş olurlar

1-Mutlu olmak

Mutlu olmak hayatımızdaki en önemli duygulardan biridir. Her insan hayatı boyunca doğru mutluluğu arar. Mutluluğu bulmak için büyük çaba ve emek sarfeder. Bu noktada çocuklarımız palyaçolar ile küçük yaşta mutluluğu yakalayabilir ve bu anı en azından doğum günlerinde dahi yaşayabilirler. Bu yüzden palyaço kiralama mutluluk açısından büyük bir öneme sahiptir.

Bu yazımızda sizlere doğum günü organizasyonları için palyaço kiralama hizmetinin en önemli anlarına değinmeye çalıştık. Umarım sizin için faydalı bir içerik oluşturabilmişizdir. Siz de bize bu noktada sorularınız ve görüşleriniz ile düşündüklerinizi iletirseniz memnun oluruz. Mutlu ve eğlence dolu bir yaşam sürmeniz dileğiyle. Sağlıcakla kalın.

Çocuklar için palyaço şarkısı adlı videomuzu izleyerek, daha eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. İyi seyirler.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir