Pinyata Paket

Pinyata Paket içerikleri

Çocuklar için ilk izlenim çok önemlidir ilk evrede onlara ne denli sıcak yaklaşırsanız sizlerle eğlenmelerini, güzel zaman geçirmelerini o denli kolaylaştırırsınız bu sebeple gelen bay veya bayan animatör arkadaşımız ilk beş dakikalık evrede çocuklar ile kısa bir tanışma yaparak onların sevdiği oyunları öğrenme yoluna giderler. Buna göre bir plan oluşturup organizasyonun devamında ona göre şekillendirme yaparlar.

Oyunlarımızda alışılagelmişin dışına çıkıp farklı türden oyunlar denemeyi de hedeflediğimiz için yine çocuklarınızın istekleri doğrultusunda bu hedefimizi gerçekleştiriyoruz. Oyunlarımız arasında mutlaka yer alan, çocuklar için olmazsa olmaz diyebileceğimiz yarışmalar, müzikli oyunlar ve grup oyunlarını ise şöyle sıralayabiliriz: Sandalye Kapmaca, Heykel, Çuval Yarışı, Halat Çekme, Ayna, Don-Ateş, Yumurta Yarışı... Bu gibi oyunlar sonrasında animatör arkadaşımız çocuklarla tren oluşturarak öncesinde kesinlikle alerji yapmayan, yüze zarar vermeyen yüz boyalarıyla yüz boyama yaparak eğlenceli görüntüler oluşmasını sağlar. Çocuklar diledikleri figürleri ve süper kahramanları yüzlerinde gördüklerinde kendilerinden geçerler adeta. Ve palyaço hizmetinin en keyifli yanı sosis balon ile çocuklarımızın hayal gücünü ve el becerilerini geliştirecek çeşitli figürlere geçilir. Kedi, köpek, kılıç, çiçek gibi şekilleri kendilerine hediye eder.

Elbette doğum günü organizasyonları için olmazsa olmaz pinyata. Doğum günü çocuğunun patlatmayı dört gözle beklediği pinyata, onun istediği figürleri içerdiğinden ayrı bir değer taşımaktadır. İçerisinde bulunan sürpriz şekerler, çikolatalar veya hediyeler ise bu zevkin bir diğer parçasıdır. Doğum günü sonuna bırakılan pinyata oyunu ile doğum günü çocuğunun gözleri kapatılarak pinyataya vurulması istenir. Pinyata sopası ile yapılan birkaç denemenin ardından hırs ve mücadele sonucu mutlu sona ulaşılır. Birbirinden lezzetli şekerler ve çikolatalar bütün çocuklara kavuşur. Bu mutlu son ve yaşana huzur ile birlikte palyaço kiralama hizmetinin sonuna gelinir...

Bizi arayın 0 (530) 685 88 68


Hakkımızda

Bipalyaço olarak çocuklarımıza daha mutlu anlar yaşatmak için sempatik ve deneyimli ekibimizi büyüterek, sizlere daha iyi hizmet vermek için çalışıyor, sektörde fark oluşturmak ve farklı olmak istiyoruz.

Neden Biz?

Palyaço ve doğum günü organizasyonları kalitemiz ile sektörde fark yaratıyor, sizin için en iyi hizmeti vermeye özen gösteriyor. Siz de mutlu bir gün geçirmek ve çocuklarınızı mutlu etmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Yazılarımız

İletişim

Adres: Rıhtım Cad. Polat İş Merkezi K:3 D:33 Kadıköy, İstanbul
Tel: 0 (530) 685 88 68
E-mail: info@www.bipalyaco.com