Standart Paket

Standart Paket İçeriklerimiz

Çocuklar için ilk izlenim çok önemlidir. İlk evrede onlara ne denli sıcak yaklaşırsanız sizlerle eğlenmelerini, güzel zaman geçirmelerini o denli kolaylaştırırsınız. Bu sebeple palyaço ve animatörlerimiz, bay veya bayan farketmeksizin çocuklar ile kısa bir tanışma yaparak onların sevdiği oyunları öğrenme yoluna gider. Buna göre küçük bir plan oluşturup organizasyon devamı da ona göre şekillenir.

Sosis balon ve yüz boyama etkinliği ile çocukların ilgisini tek bir noktaya toplayan palyaço, çocuklar ile kaynaşma ortamı yaratır.

Organizasyonun ilk aşamasını sosis balondan çocuklara hitap eden şekilleri yaparak başlayan palyaço, yüz boyama aktivitesinde de çocukları hayal dünyasında bir yolculuğa çıkarır. Süper kahramanlar ve sevimli hayvan figürlerini yüzlerinde gören çocukların sevincini görmek paha biçilemezdir.

Oyunlarımızda ise alışılagelmişin dışına çıkıp farklı türden oyunlar denemeyi de hedeflediğimiz için yine çocuklarınızın istekleri doğrultusunda bu hedefimizi gerçekleştiriyoruz.

Oyunlarımız arasında mutlaka yer alan, çocuklar için olmazsa olmaz diyebileceğimiz yarışmalar, müzikli veya müziksiz oyunları ise şöyle sıralayabiliriz: Sandalye Kapmaca, Heykel, Çuval Yarışı, Halat Çekme, Ayna, Don-Ateş, Yumurta Yarışı... Bu gibi oyunlar çocuk sayısına ve ortamın elverişine göre belirlenir. Ev, kafe veya bahçede oynanabilecek oyunlar elbette ki farklılık gösterir. Bu noktada amaç organizasyonun çocuklar için daha eğlenceli geçmesini sağlamaktır.

Palyaço ve animatörlerimiz hali hazırda getirecekleri materyalleri ile oyunları çeşitlendirir. Böylece belirlediğiniz etkinlik saati boyunca çocukların sıkılmadan oyun oynayabilmesi sağlanmış olur. Zira, palyaço karakteri çocuklar tarafından oldukça sevilmektedir.

Bizi arayın 0 (530) 685 88 68


Hakkımızda

Bipalyaço olarak çocuklarımıza daha mutlu anlar yaşatmak için sempatik ve deneyimli ekibimizi büyüterek, sizlere daha iyi hizmet vermek için çalışıyor, sektörde fark oluşturmak ve farklı olmak istiyoruz.

Neden Biz?

Palyaço ve doğum günü organizasyonları kalitemiz ile sektörde fark yaratıyor, sizin için en iyi hizmeti vermeye özen gösteriyor. Siz de mutlu bir gün geçirmek ve çocuklarınızı mutlu etmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Yazılarımız

İletişim

Adres: Rıhtım Cad. Polat İş Merkezi K:3 D:33 Kadıköy, İstanbul
Tel: 0 (530) 685 88 68
E-mail: info@www.bipalyaco.com