sisli-palyaco-kiralama

İstanbul genelinde hava sıcaklarının mevsim normallerinin üzerine çıkması ile birlikte yavaş yavaş hareketlenen park ve bahçeler çocuklarla dolmakta, bahar mevsiminin gelişiyle artan etkinlik sayısı ve etrafta görmeye alıştığımız palyaço etkinlikleri…

İstanbul palyaço kiralama hizmeti ile yaygınlaşan doğum günü partileri, piknikler, tanıtım etkinlikleri, açılış organizasyonları çok daha dinamik ve renkli bir görünüme kavuşmaktadır.

Avrupa yakası palyaço kiralama hizmeti içerisinde Şişli palyaço kiralama servisinden faydalanarak hem doğum günü partileri için hem de çeşitli etkinlikler için en eğlenceli dakikaları yaşayabilirsiniz.

Sizin için belki de hiç bir önemi olmayan palyaço kiralama etkinliği, çocukların gözünde çok daha heyecan verici ve aksiyon dolu bir durumdur ki palyaço kiralama servisleri genellikle doğum günü organizasyonları için doğum günü çocuğuna sürpriz amaçlı çağrılır.

Tüm davetlilerin bir araya geldiği alanda pasta kesmek ve hatıra fotoğrafı çektirmek palyaço kiralama hizmetinin katkılarıyla çok daha keyifli bir aktiviteye dönüşür. Doğum günü partisinin olmazsa olmazı doğum günü pastası ve pastanın kesilmesiyle başlayan çılgın eğlence çocukların en sevdiği etkinliği ortaya çıkarır.

Palyaço Kiralama Şişli – Mecidiyeköy

Avrupa yakası palyaço kiralama hizmeti kapsamında Şişli palyaço kiralama, Mecidiyeköy palyaço kiralama servisleri tüm etkinlikleriniz ve organizasyonlarınız için hizmete hazır olup çocukların yüzlerini güldürmek için var gücüyle çabalamaktadır.

İstanbul palyaço kiralama hizmeti veren palyaço kiralama firmaları, çocuklar için ellerinden gelen her şeyi onlara sağlamak adına Şişli palyaço kiralama denince hemen orada bitip etkinliklere katılabilmeli, her çeşit organizasyonda farkını ortaya koyabilmelidir.

Doğum günü palyaço, tanıtım palyaço veya düğün palyaço farketmeksizin her etkinlikte varlığını hissettiren ve etkinliklere renk katan Şişli palyaço kiralama hizmeti, aynı zamanda tüm Avrupa yakası palyaço kiralama servisleri için Şişli, Mecidiyeköy palyaço oldukça önemlidir.

İstanbul için merkezi bir konumda yer alan Mecidiyeköy, Şişli palyaço kiralama hizmetine sıklıkla ihtiyaç duyulan bir bölge olup düğün organizasyonu ve doğum günü organizasyonu için oldukça değerli bir ilçedir.

Şişli Palyaço Kiralama Fiyatları

Avrupa yakası palyaço kiralama fiyatları çerçevesinde Şişli palyaço fiyatları da etkinliklerin saatine oranla değişmekte olup bir saatlik palyaço kiralama fiyatları dahilinde palyaço; kostümü, peruğu ve kırmızı burnuyla etkinliğe katılır.

Avrupa yakası palyaço kiralama fiyatları dahilinde olan malzemeler ile etkinliklere renk katarken çocukların da ilgi odağı olmayı kısa sürede başarır. Çuval yarışı, yumurta yarışı, körebe, deve-cüce, kara-deniz gibi oyunlarla hem eğlenir hem de hareketli ve dinamik bir doğum günü partisi geçirirler.

Şişli palyaço kiralama fiyatları için bir saatlik ücret 100 TL olup iki saatlik palyaço kiralama hizmeti için 150 TL ücret alınmaktadır. Çocukların coşarak, birbirinden eğlenceli palyaço oyunları ile zevk alarak tamamladıkları doğum günü organizasyonları için Mecidiyeköy palyaço kiralama ilk tercihiniz olsun…

1 Comment

  1. serdar yalicali dedi ki:

    palyacolarinizdan cok memnun kaldik allah ne muradiniz varsa versin efendim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fifteen + seventeen =