Anadolu Yakası Palyaço Kiralama Servisi

1. Rezervasyon


Her hafta Anadolu yakasındaki birçok bölgede; ev, cafe, anaokulu, parti evi ve alışveriş merkezlerinde görev almakta olan sempatik palyaçolarımız ile buluşmak için öncelikle rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.

Doğum günü, düğün, nişan veya açılış organizasyonlarınız için palyaço kiralama rezervasyonunuzu yaklaşık 1 hafta öncesinden oluşturmanız yeterli olacaktır.

Acil palyaço taleplerinizde de bölgenizde hizmet veren palyaço ve animatörlerimizi yönlendirerek partinize renk katmak için hazırız.

İster hattımızı arayarak ister WhatsApp aracılığıyla mesaj göndererek bilgi alabilir, rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz.

2. Hazırlık


Organizasyon detaylarını tarafımıza aktararak etkinlik saatini beklemeniz yeterlidir. Anadolu yakası palyaço servisi olarak etkinliğinize en uygun palyaço ve animatörlerimizi yönlendirmekteyiz.

Etkinlik programımız belli olduğunda sizi palyaço arkadaşımız hakkında bilgilendirmekteyiz.

Hazırlık aşamasında en kaliteli hizmeti verebilmek için etkinlik mekanı ve saati haricinde çocuk sayısı ve yaş grubu hakkında bilgi almaktayız.

Her yaş grubuna özel grup oyunlarımız ve aktivitelerimiz ile çocuklarımıza unutamayacakları bir gün yaşatmak amacındayız.

3. Aktiviteler


Etkinliklere katılan palyaçolarımız etkinlik öncesinde mekana gelerek kısa bir sürede hazırlanmaktadır. Yanında getireceği materyallerle eğlenceyi katlayan palyaço, etkinlik saatini dolu dolu geçirmektedir.

Yüz boyama ve sosis balon aktiviteleri ile çocuklarla kaynaşır.

Doğum günü partilerinin olmazsa olmaz yarışmaları; halat çekme, yumurta yarışı, sandalye kapmaca ve çuval yarışı ile organizasyonu hareketlendirmektedir.

İsteğe bağlı olarak animasyon ve çizgi film karakter baskılarının bulunduğu pinyata tercihinde bulunarak palyaço kiralama paketinizi genişletebilirsiniz.

4. Mutlu Son


Doyasıya bir günü eğlenceli ve aksiyon dolu aktiviteler ve oyunlarla geride bırakan çocuklar mutlu bir veda ile palyaçomuz ile vedalaşır.

Parti sonunda palyaço arkadaşımıza kolayca ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz havale seçeneğimiz de mevcuttur.

Palyaço kiralama servisimizden memnuniyetinizi veya eleştirilerinizi bize iletirseniz seviniriz. Böylece çok daha kolay ve kaliteli bir palyaço hizmeti sunabiliriz.

Ayrıca sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bizi daha yakından tanıyabilirsiniz.

Instagram ve Facebook adres çubuğuna "Bipalyaço" yazmanız bize ulaşmak için yeterli olacaktır.