palyaço kiralama Bipalyaço

Günümüzde hepimiz hayatın koşturmacası içinde kaybolup gidebiliyoruz. Palyaço kiralama da bu amaçla kurulmuş yapı konumunda olmakta, hayatın içinde kaybolup giderken bu süreçte bazen eğlenmeyi, bazen sevdiklerimize zaman ayırmayı tamamen atladığımız, es geçtiğimiz anlar olabiliyor.

Çocuklarımızı güldürmeyi ve gülümsetmeyi es geçtiğimiz zamanlar hayli fazlalaşıyor, hal bu şekilde olunca mutsuzluk baş gösteriyor. Çocukluktan beri mutlu olan çocuk ile mutsuz olan çocuk arasındaki farklar topluma dolaylı bir şekilde etki edebiliyor.

Bipalyaço olarak palyaço kiralama konusunda sektör liderliğinde yer almaktan ötürü gururluyuz ve bu gururu tabii ki sizlere borçluyuz. En mutlu anlarınızda Bipalyaço hep yanınızda oldu ve bundan sonra da yanınızda yer almaya devam edecek. Palyaço kiralamadan önce tanıtım videomuzu inceleyin!

Palyaço Kiralama Fiyatları

Palyaço kiralama fiyatları, organizasyon firmaları içinde çeşitli değişkenlere tabi tutulur. Organizasyon firmaları bu noktada kendi fiyatlarını belirlerler.

Palyaço kiralama işi yapabilen firmalar verdikleri hizmet kalitesini kendileri belirlediklerinden dolayı birçok noktada kendi fiyatlarını arttırıp azaltabilirler. Bipalyaço olarak biz müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmak için fiyat politikamızı buna göre oluşturduk.

Buna göre 1 saat, 2 saat ve 3 saat şeklinde ayırdığımız fiyatlar; 1 saat ₺100, 2 saat ₺200, 3 saat ₺300 şeklindedir. Bu tür palyaço kiralama fiyatları sağlıklı ve huzurlu bir hizmet bakımından hem sizin hem de palyaço için ideal süre ve fiyatlardır.

Instagram Sayfamızı İnceleyin!

Bipalyaço Palyaço Kiralama Instagram: https://www.instagram.com/bipalyaco/

avrupa-yakasi-palyaco-kiralama-3 avrupa-yakasi-palyaco-kiralama-2 

Doğum Günü Organizasyonu İçin Palyaço Kiralama

Doğum günleri her çocuk için oldukça eşsiz bir gün olmaktadır. Her çocuk yılda bir defa yaşadığı bu doğum gününü özlem ve heyecan ile bekler. Bu heyecan ile bekleyiş çoğu zaman çocukların bir yıl boyunca düşündükleri ve hayal ettikleri bir etkinlik olmaktadır.

İşte bu nedenle çocuklarımıza doğum günlerinde daha iyi bir etkinlik oluşturmak ve onları mutlu etmek için palyaço kiralama hizmeti almak onlar için yapabileceğimiz en güzel şeylerden biri onlara verebileceğimiz en iyi hediyelerden biridir.

Palyaçolar ile çocuklar diledikleri gibi eğlenirler, doğum günü için kiralanan palyaço onlara oyunlar oynatır. Sosis balonlar yaparak birçok noktada onlara hediyeler verir. Sosis balondan kılıç, köpek gibi figürler ile çocuklar eğlenirler. Bunların yanında yüz boyaması ile de çocuklara neşeli anlar yaşama fırsatı doğar. Yüz boyaması ile çocuklar doğum günlerinde istedikleri figürleri kendi yüzlerinde görerek eğlenirler, arkadaşlarının yüzlerine kahkaha ile gülerler.

palyaco-kiralama

Bunların yanında doğum günleri için palyaço kiralama hizmeti alındığından kiralanan palyaço, oyunlar oynatarak çocukları eğlendirir. Oynattıkları oyunlar kimi zaman halat yarışı kimi zaman kara-deniz oyunu, kimi zaman yakalanbaç gibi klasik oyunlardan oluşmaktadır. Bu oyunların yanında palyaço isterse bildiği fantastik oyunları da çocuklara öğreterek oynatabilir.

Doğum günleri için pinyata da çok önemli bir eğlence aracıdır. Pinyata ile eğlenen çocuklar pinyataya vurarak kendilerinden geçer ve pinyatadan dökülen şekerleri kapmak için çılgın bir yarışa girerler. Pinyata paketi ve pinyata hizmeti de yine organizasyon şirketi içinde verilen, istenmesi gereken ek bir hizmettir.

Doğum günleri için en özel anlardan biri de pasta kesme anıdır. Pasta kesme sırasında palyaço ile dilekler tutan çocuk o anları büyük bir zevk ile yaşar. Doğum gününde aldığı hediyeler, pasta ve palyaço ile özel olduğunun farkına varır.

Düğün Organizasyonu İçin Palyaço Kiralama

Türk milleti gelenek ve göreneklerine bağlı bir millettir. Düğün de bu geleneklerimizden en önemlilerinden biridir. Tüm aile düğünlerde toplanır, tanıdıklar çağrılır ve büyük bir eğlence düzenlemeye gayret edilir.

Durum böyle olunca düğün organizasyonları için palyaço kiralama sektörü de bir hayli canlanmıştır. Düğünler için kiralanan palyaço, düğün misafirlerinin çocukları ile ilgilenirken aynı zamanda misafirlere eğlenceli anlar yaşatırlar.

palyaco-kiralama

Düğünlerde ebeveynler için eğlenmek çocukların olduğu bir ortamda oldukça zorlu olabilir. Bu noktada palyaço, çocukları belli bir alana toplayarak onlara oyunlar oynatır ve birçok etkinlik ile çocukların mutlu bir şekilde gülümsemesine yardımcı olur. Böylelikle ebeveynler de düğünün tadını çıkartarak dilediklerince eğlenebilirler.

Sünnet de hayatımızda önemli bir yere sahip düğünlerden biridir. Sünnet düğünleri ile çocuklarımızın hayatlarında bir defa karşı karşıya gelirler, o anı bir defa yaşarlar. Bu sebeple o özel anda çocuklarımıza iyi bir eğlence verebilmek bizler için son derece önemli bir hal almaktadır.

Sünnet için palyaço kiralama da velilerin sıkça başvurduğu bir etkinlik türüdür. Bu etkinlik türü ile sünnet düğünlerine gelen çocuklar diledikleri gibi eğlenir birçok alanda oyunlar oynayarak unutamayacakları bir zaman bütünü geçirmiş olurlar. Bu yüzden palyaço kiralama istekleri sünnetler için oldukça fazlalaşmaktadır.

Açılış Organizasyonları İçin Palyaço Kiralama

Her girişimci işini büyütmek ve geliştirmek için birçok yönteme başvurur. Pazarlama stratejileri girişimlerin en önemli noktalarından biridir. Bu hususta girişimin açılıştaki motivasyonu ve hedef kitle ile olan ilk iletişimi son derece önemlidir.

İşte bu sebeple açılış organizasyonları için palyaço kiralama girişimcilerin sıkça başvurduğu bir hizmet çeşididir. Bu hizmet çeşidi ile girişimci veya kurumsal firma açılışlarında yerli halk ile eğlence dolu bir iletişim sağlayarak kendini müşterilerine iyi ve sempatik bir biçimde tanıtma imkanı bulur.

palyaco-kiralama

Açılış organizasyonları kendi içerisinde birçok işi ve hizmeti bulunan bir organizasyon türüdür. Bu organizasyonlarda palyaçolar sosis balon yaparak, yüz boyama hizmeti vererek ve müziklerle insanları dans ettirerek birçok kişiyi eğlendirebilirler.

Açılış organizasyonları aynı zamanda birçok yönden işinizi büyütebilecek fırsatlar barındırır. Hedef kitlenin kafasında yer almak ve hedef kitle ile daha büyük işler yapabilmek için açılış organizasyonları içerisinden büyük fırsatlar barındırır.

Palyaço Kiralama Sektörü

Palyaço kiralama konusunda yeterince detaylı bilgi verdik. Peki bu sektörün gidişatı açısından nasıl değerlendirmeliyiz. Modern dünyanın gereklilikleri bireylerin farklı eğlence ve etkinlik türlerine daha açık olma ihtiyaçlarını ortaya çıkarmıştır. Bu durum sektörel anlamda farklılaşmayı ve alternatiflerin değişmesine olanak sağlamıştır. Palyaço kiralama da bu alanlardan birisidir.

İnsanlar eğlenmek ihtiyacını karşılamak için sık sık farklı yöntemlere başvururlar. Fakat çocukların bu durumdaki tercihleri elbette daha farklı olacaktır. Bu esnada devreye palyaçolar girmektedir. Çünkü çocukların palyaçoları ne kadar sevdiğini hepimiz biliyoruz. O meraklı ve şaşkın gözlerle izlemelerinden içlerindeki mutluluğu anlayabilirsiniz.

Ayrıca renkli  kıyafetleri ve eğlenceli tavırlarıyla çocukların dikkatini sürekli üstlerinde toplayabilirler. Ailelerin de etkinlik ve organizasyonlarda palyaçoları tercih etmesinin sebebi olarak bunu gösterebiliriz.

Sektörde önemli olan verilen sözlerin tutulması ve işin zamanında yerine getirilmesidir. Çünkü bu tip etkinlikler zaman odaklı olduğundan yaşanacak gecikmeler kötü sonuçların doğmasına sebebiyet verecektir. Bu tip durumlarla yüzleşmemek için seçeceğiniz firmayı iyice araştırmanız yararlı olacaktır. Bu şekilde tedbir almanız ilerde doğabilecek sorunların önüne geçmek açısından hemde kafanızın rahat olması için faydalı olacaktır.

Tabi ki bu alandaki gelişmeler ve yenilikler ilerde bu sektörün farklı alanlara evrilmesine olanak tanıyabilir. Bu durum yeniliğin ve değişimin kaçınılmaz bir sonucu olarak karşımıza daima çıkagelmiştir. Bu durumda bizimde gelişim ve yeniliklere ayak uydurmamız ve sürekli kendimizi yenilememiz gerekir.

Bu durum hem müşteri memnuniyeti hemde itibar açısından önemlidir. Zira artık imaj ve itibar birçok şeyin önüne geçmektedir. Müşterilere daha önce yaptığınız işleri göstermeniz sizin için iyi bir referans örneği olacaktır. Dolayısıyla memnun müşteri demek potansiyel müşteri sayısının artmasına katkı sağlayacaktır.

Palyaço kiralama sektörü ve işin potansiyel geleceği açısından durum aşağı yukarı böyle görünmektedir. Fakat değişen dünyada açıkcası çok ilerisinin kestirmek pek de mümkün gözükmüyor. Çocukların mutluluğu ve eğlencesi her daim önceliğimiz olmak zorundadır çünkü onlar bizim geleceğimizdir. Onları her türlü istek ve ihtiyaçlarını karşılamak adına bizlerde firma olarak elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Çocukların yüzündeki gülümseme olabilmek adına bir şeyler yapabiliyorsak ne mutlu bize…

Eğlence sektörünün geleceği açısından palyaçoların durumu nedir?

Eğlence organizasyonlarının geleceği bakımından palyaço kiralama sürekli devam edecek bir etkinlik türü olarak gözümüze çarpıyor. Geçmişten günümüze kadar gelen bu eğlence türü insanlarımızın zihninde sağlam bir yer edinmiş olup, birçok yönden çocukların ve ailelerin vazgeçilmezi olmuş durumdadır.

Eğlence dünyasının geleceğini düşündüğümüz vakit toplumsal bir eğlenceden daha bireysel ve daha içe kapanık bir eğlence anlayışına dönüştüğümüzü rahatlıkla görebiliriz. Bu süreçte eğlence anlayışımız da değişecek, daha bize özgü bir eğlence moduna geçeceğiz. Bu eğlence anlayışına dönüşeceğini göz önüne alırsak palyaço kiralama da evimizde çocuklarımız ile eğlenebileceğimiz etkinliklerimize davet edebileceğimiz daha bireysel ve bize özgü bir etkinlik türüdür.

Palyaçolar her daim hayatımızda var olmaya devam edecekler. Daha fazla etkinliklere gidip, daha fazla işlerde çalışmaya gayret edecekler. Bu yüzden bu sektörün büyümesine ve gelişmesine tanık olacağız gibi duruyor.

Palyaço kiralama ile ilgili bilgiler vermeye çalıştığımız yazımızı umarım zevkle ve heyecanla okumuşsunuzdur. Bu hususta size faydalı bilgiler ve içerikler üretebildiysek ne mutlu bize…

Bize soru ve görüşlerinizi yorum olarak bildirirseniz size en kısa sürede cevap olarak geri dönüş yapabiliriz. Palyaço kiralama hizmetini sizinde bir gün eğlence dolu bir organizasyon ile almanız dileğiyle…

Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Sizin hazırladığımız palyaço şarkısı ile siz de eğlenceli anlar yaşayabilir, videomuzu çocuklarınıza izletebilirsiniz.

Sağlıcakla kalın…

25 Comments

 1. Halil Bırakmaz dedi ki:

  Palyaço kiralama ile ilgili hakikaten hoş bir içerik yazmışsınız. Palyaço kiralamak için sizinle mutlaka iletişime geçeceğim.

 2. Fırat Kaygısız dedi ki:

  Organizasyonların bu kadar sık olduğu günümüzde palyaço kiralama konusunda çok faydalı bir içerik olmuş. Bundan sonra palyaço kiralamak için işin uzmanına geleceğim.

 3. Betul Seymen dedi ki:

  Kizimin dogum gunu icin palyaco kiralama islemi yaptirmak istiyordum. Gayet guzel bir icerik ile bana yardimci oldugunuz icin cok tesekkurler

 4. Begüm Oktay dedi ki:

  Palyaço kiralama gibi önemli ve güven gerektirecek bir konuda verdiğiniz bilgiler beni bir hayli rahatlattı. Ellerinize emeğinize sağlık.

 5. Damla Soylu dedi ki:

  Palyaço kiralamak için gerçekten iyi bir adres, teşekkur ederiz.

 6. Tülay Yıldırım dedi ki:

  Palyaço kiralama ile ilgili yazdığınız yazı için teşekkürler. Kızım Yıldız için biz de bu tür bir organizasyon düşünüyoruz.

 7. İsmail Göl dedi ki:

  Çocuklar için özel bir yeri olan palyaçoların gerçekten güzel anlatıldığı bir yazı olmuş. Palyaço kiralama için de detaylı anlatım mevcut. Teşekkürler 🙂

 8. Bengisu dedi ki:

  Dogru bir icerik ile durumu anlatmissiniz elinize saglik guzel bir calisma

 9. Burcu demiralay dedi ki:

  Yazınız sayesinde palyaço kiralamak için neler yapmam nelere dikkat etmem gerek öğrendim ellerinize sağlık.

 10. Doruk dedi ki:

  Palyaço kiralama için hakikaten güzel bir çalışma olmuş, çalışmalarınız için tebrikler.

 11. baris dedi ki:

  Güzel ve hoş bir konu hakkın tatlı bir yazı olmuş elinize sağlık. Gerçekten oldukça beğendim.

 12. Hakan Günbattı dedi ki:

  Palyaço kiralama için sevdiğim ve tercih ettiğim firmalardan biri. Özellikle çocuklara oynattıkları oyunlar son derece yaratıcı.

 13. Jeffreyabich dedi ki:

  промокод яндекс директ 3000 рублей – промокод яндекс директ на 3000, купон яндекс директ альфа банк

 14. Justinplota dedi ki:

  Ищите Нас…

  #Hookahmagic

  В настоящее время стало очень популярным курить кальяны. Это ему объяснение. Во-первых, кальян помогает снимать стресс. Во-вторых, люди, которые отказались от обычных сигарет или находятся в процессе отказа, используют кальян в качестве замены вредной привычки.
  Приобрести кальян, аксессуары, табак для кальяна дешево можно в специализированном магазине. Продавцы консультанты всегда помогут подобрать лучший вариант. Но не все специалисты смогут ответить на главные вопросы курильщика: «Какие виды кальяна бывают?», «Сколько можно курить по времени?», «Почему иногда болит голова от кальяна?» и так далее. Всё это будет описано ниже в статье.
  Какие бывают кальяны
  В определенных барах персонал обычно начинают свой разговор с фразы: «Какой табак для кальяна вы бы хотели выбрать?». Но никогда не спрашивают какой кальян человек хотел бы покурить. Многие курильщики считают, что самое важное в таком процессе только лишь табак. Сами же кальяны обычно различают только по цвету и остальным внешним признакам. Курение могут испортить и другие факторы.

  https://h-magic.su/caesar

  К таким можно отнести:
  Бренд кальяна;
  Материал изготовления;
  Способ забивки;
  Размер колбы.

  Мы всегда с Вами и стараемся нести только позитив и радость.
  Ищите Нас в соцсетях,подписывайтесь и будьте в курсе последних топовых событий.
  Amy,Tortuga,Alfa Hookah…
  Строго 18+

 15. austin dedi ki:

  Hello, it’s Austin Hawes here!
  I work as an academic writer and have created this content with the intent of changing your life for the better. I started honing my writing skills in college. I learned that my fellow students needed writing help—and they were willing to pay for it. The money was enough to help pay my tuition for my first semester of college.
  Ever since college, I have continued to work as an academic writer. I was hired by a writing service based in the United Kingdom. Since then, the research papers that I have created have been sold around Europe and the United States.
  In my line of work, I have become accustomed to hearing, “Austin, can you help me meet my writing assignment deadline?” I know that I can save their time.

  Academic Writer – Austin Hawes – hydra-island.com Team

 16. JamesMeacy dedi ki:

  ксион пирамида, ксион пирамида, ксион кэш СНГ, ксион скам, ксион кэш бинар, xion сайт, ксион выплаты, xion cash лидеры, ксион скам, xion cash port

 17. magdalena dedi ki:

  Welcome Everyone
  Thanks for checking out my writing website . My name is Magdalena May.
  I have worked several years in this niche. My aptitude for writing started at a young age. I wrote poetry as a child and eventually went on to work with my school newspaper.
  This early tryst into news reporting eventually led me to academic writing. There is plenty of work for qualified writers. I specialize in essays, but have the skills to do all types of academic writing.
  Email me for more information about rates and a price quote. I’m looking forward to helping you.

  Academic Writer – Magdalena – http://www.lift-missouri.org Confederation

 18. marianna dedi ki:

  Hey guys, I am Philip Flowers an expert in report writing.

  I enjoy solving people’s problems and make them happy. That is what I have been doing for many years now.
  I have been writing since I was 12 years old and never knew it would turn out to be a full-time career. I have also been able to manage several projects that involves writing. And I worked in three organizations as a volunteer to assist people.My interest has always been to help people succeed. And I go the extra mile to make that happen.
  I enjoy writing books and have helped people from countries like China.
  I work with a company whose mission is to provide quality works and make people happy. In fact, many people come to me for help on a daily basis because they know I always deliver. And I will continue to provide nothing but the best to build trust like I have been doing for the past few years.

  Expert academic writer – Philip Flowers – http://www.iranisnottheproblem.orgCompany

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir