Misyonumuz

Bipalyaço olarak çocuklarımıza ve ebeveynlere en iyi hizmeti vererek yüzlerini güldürmeyi ve onları mutlu etmeyi amaç edindik. Böylelikle kendimizi gerçekleştirmeyi ve topluma faydalı olmayı kendimize amaç edinmiş durumdayız. Çünkü; ufak bir gülümseme bile pek çok şeyi değiştirebilir. Gülümsemenin gücüne inanıyoruz.

Bipalyaço ekibi; genç ve sempatik arkadaşlarımızdan oluşmaktadır. Toplumsal amacımıza uygun güler yüzlü ve iletişim becerileri yüksek kişilerden meydana getirmeye çalışıyoruz. Çocuk psikolojisini anlayan, iletişim gücü yüksek arkadaşlarımızı seçmeye çalışıyoruz.

Palyaço kiralama ve palyaço ile ilgili tüm işlemleriniz için doğru adres olmak ve uygun fiyatlar ile herkese hitap etmeye çalışıyoruz. Siz de bizi daha detaylı inceleyebilir, bize ve ekibimize katkıda bulunabilirsiniz. Sosyal medya sayfalarımızı inceleyerek bizi yakından takip edebilirsiniz.

Nasıl Sektör Lideri Olduk?

Bipalyaço ekibi olarak sektörde tamamen farklıyız. Yola çıkarken sektörün lideri ve en iyisi olmayı arzulamıştık ve bu hedefimize ulaşmış durumdayız. Bilhassa iletişim üzerinde durup insan ilişkilerine özen gösterdik. Çocuk psikolojisini önceledik ve annelerle sürekli iletişim halinde olduk. Dolayısıyla bu hassasiyetimiz neticesinde hedeflediğimiz yere siz değerli ebeveynlerimiz sayesinde geldik. Çalışmayı bırakmayıp zaten oturmuş olan sistemimizi bozmadan güncel tutmaya devam edeceğiz.

Palyaço kiralama ve etkinlik düzenleme bazlı çalışan şirketimizde, sizler için pek çok yenilik ve farklı bakış açıları getirmeyi amaç edindik. Bu doğrultuda kendimizi geliştirmeyi ve yeni bir tat oluşturmayı kendimize ilke edindik. Çünkü bir tebessüm dünyayı değiştirir! Yüzünüzde tebessüm bırakmak için varız.

Siz de bu bakış açımıza destek olmak ve toplumumuz için güler yüzlü bireyler oluşmasına katkıda bulunmak istiyorsanız, bizi arayabilir, soru ve görüşlerinizi bize rahatlıkla iletebilirsiniz.


Bizi arayın 0 (530) 685 88 68


Hakkımızda

Bipalyaço olarak çocuklarımıza daha mutlu anlar yaşatmak için sempatik ve deneyimli ekibimizi büyüterek, sizlere daha iyi hizmet vermek için çalışıyor, sektörde fark oluşturmak ve farklı olmak istiyoruz.

Neden Biz?

Palyaço ve doğum günü organizasyonları kalitemiz ile sektörde fark yaratıyor, sizin için en iyi hizmeti vermeye özen gösteriyor. Siz de mutlu bir gün geçirmek ve çocuklarınızı mutlu etmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Yazılarımız

iletişim

Adres: Rıhtım Cad. İzzettin Sok. No:2 Polat İş Merkezi D:33 Kadıköy/İstanbul
Tel: 0 (530) 685 88 68
E-mail: info@bipalyaco.com