avrupa-yakasi-palyaco-kiralama

Eğlence sektörü her geçen gün kendisini yenilemekte ve gelişim gösteren bir piyasaya dönüşmektedir. Bu değişim yanında farklı hizmet alanlarının doğmasına olanak tanımaktadır. Arz ve talep dengesinin bu noktada öne çıkması ihtiyaca binaen yeni alanların ortaya çıkmasını sağlamıştır. Bunlardan birisi de palyaço kiralama hizmetleridir.

Doğum günü, açılış organizasyonu ve her çeşit etkinlikte palyaço ve animatör kiralama hizmetlerinden faydalanabilir, çocuklara yönelik güzel aktiviteler edinebilirsiniz.

Hemen arayarak palyaço kiralama detaylarını öğrenebilir, fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Avrupa Yakası Palyaço Kiralama

Palyaço eskiden beri çocukların merak konusu olmuştur. Yaptıkları aksilikler ve neşeli halleriyle yüzümüzü gülümseten bu insanlar, eğlence sektöründe kendilerine farklı ama bir o kadar da önemli bir yer edinmişlerdir.

Çocuklarımızın neşe ve eğlence kaynağı olmalarının yanı sıra kimi zaman düğün kimi zaman doğum günleri gibi etkinliklerde yer almaktadırlar. Ailelerin en kıymetli varlıkları olan çocukların yüzlerindeki neşe ve gülümsemenin eksik olmaması için bunun gibi özel günlerde palyaço kiralamak yerinde bir karar olacaktır.

Palyaço kiralama hizmeti dahilinde olan sosis balondan figürler, yüz boyama aktivitesi ve grup oyunları ile çocuklar bu özel günlerde çok daha keyifli vakit geçirebileceklerdir. Bunun yanı sıra palyaço veya oyun ablası, yanında getireceği malzemeler ile çocuklar için eğlenceli oyunlar türetecektir.

En sevilen palyaço oyunları arasında bulunan halat çekme, yumurta taşıma, sandalye kapmaca, körebe, mendil kapmaca ve mandal kapmaca bulunur. Bir palyaço eşilğinde oynanan bu tür hareketli oyunlar çocuk grupları arasında çok sevilir.

izmir-palyaco-kiralama-fiyatlari

Oturduğunuz bölge ve olanakları seçim yapmanız konusunda sizi farklı seçeneklere yöneltebilir. Bunun için ararken Avrupa yakası palyaço kiralama gibi sözcükleri kullanmanız ve aramanızı daraltmanız sağlıklı olacaktır.

İstanbul gibi ulaşım imkanları geniş olan fakat aynı zamanda ulaşımın trafik nedeniyle sıklıkla aksadığı bir şehirde bu konu göz önünde bulundurulmalıdır. Zira bu tip etkinlik ve organizasyonlarda zaman kavramı oldukça önem arz ermektedir. Yaşanabilecek aksilik ve olumsuzlukların önüne geçmek ve zamanında müdahale edebilmek için palyaço kiralama hizmeti alırken bunlara dikkat etmelisiniz.

Diğer bir konu ise çalışacağınız firmanın sizin ihtiyaçlarınız karşılayabilecek yeterlikte ve donanımda olması konusudur. Dolayısıyla firma seçerken bu konuyu da incelemeniz gerekir. Doğum günü organizasyonu için palyaço kiralama konusunda uzman bir ekibe sahip firmalarla çalışmanız ve hizmetleri tam anlamıyla öğrenmeniz size fayda sağlayacaktır.

Instagram ve Facebook gibi sosyal medya platformları bu noktada size yardımcı olacaktır.

Avrupa yakası palyaço kiralama hizmeti almak için semtinize yakın firmalar öncelikli tercihiniz olabilir. Bipalyaço; İstanbul’un her bölgesinde ciddi sayıda palyaço ve animatörleri ile hizmet vermektedir. Bu nedenle aldığınız hizmet paketlerini iyice değerlendirerek kıyaslama yaparsanız daha rahat karar verebilirsiniz.

Çocuklarımızın güzel bir gün geçirmesi ve yüzlerindeki neşeyle gülümsemenin daim olması için bu konularda dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Çünkü bu tip etkinliklerde yaşanabilecek olumsuz durumları çocuklarımızın ruh hallerini oldukça etkileyici olabilir. Palyaço kiralarken bu kriterlere uymaya çalışmanız daha rahat ve kolay bir gün geçirmenizi sağlayacaktır.

Organizasyonlarımız hakkında bilgi almak için hemen arayabilirsiniz.

 

2 Comments

  1. ayşe dedi ki:

    palyaçolarınızdan çok memnun kaldık çocuğumun doğum gününde çocukları çok eğlendirdiler bir dahaki doğum gününde tekrar sizden palyaço kiralıcam

  2. Alper Tunçay dedi ki:

    Palyaçolarınız oğlumun doğum gününde bizi çok güldürdü. Eğer bu sene de palyaço kiralama işimiz olursa buradan gidereceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir