palyaçokiralama

Palyaçolar son günlerde her yerde karşımıza çıkmaktadır. Eskilerde sirklerde görmeye alışkın olduğumuz bu renkli yüzler artık evlerimizde, düğünlerimizde, mekan açılışlarında ve hatta pikniklerde bile karşımıza çıkmaktadırlar.

Çocukların büyük ilgisini çeken palyaçolar, kırmızı burunları, kıvırcık rengarenk saçları, kocaman ayakkabıları ve rengarenk kıyafetleri ile sizlere hizmet vermek için bir tık uzağınızdalar. Bu yazımızda sizlere palyaço kiralama hizmeti almak isteyen siz değerli müşterilerimiz için oyun içeriğimizi açıklamaya çalışacağız.

Palyaço Aktiviteleri

Palyaço kiralama hizmeti alan müşterilerimiz için öncelikle, düzenlediğimiz kampanya paketlerinde ki hizmetleri açıklamak isteriz. Mekan süslemesinden pinyata’ya kadar birçok seçeneğimiz olduğunu ve çocuklarınızla oynanacak oyunların kalitesinden bahsetmiştik. Bu hizmet paketlerimizde çocuklarınız için yüz boyama çocukların en sevdiği etkinliklerden biri. Bunun yanı sıra palyaçolarımız sosis balonlardan şekiller üretmekte de büyük usta. Yaptıkları şekillerle izleyenleri hem güldüren hem de hayrete düşüren palyaçolarımız ile zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız.

palyaco-kiralama-hizmeti

Ayrıca palyaçolarımızın çocuklarınız ile oynadıkları oyunlar içerisinde yöresel tat bulunduran bir çok oyun var. Palyaço kiralama hizmeti almak için bir çok nedeni olduğu gibi çocuklarınızın palyaçolar ile geçirdiği o birkaç saat içerisinde edinecekleri deneyimleri de unutmamak gerekir. Son zamanlarda çocukların büyük ilgisini çeken pinyata da hizmetlerimiz arasında. Çocuklarınız pinyata sırası beklerken heyecandan ve mutluluktan havalara zıplarken sizler de onların mutluluğundan mutlu olabilir çocuklarınızın bu güzel anları onlar ile paylaşabilirsiniz.

Palyaçolarımızın oynattığı oyunların yanı sıra palyaçolarımızın kendileri arasında yaptıkları gösteriler de büyük ilgi çekmektedir. Palyaço kiralama hizmeti almadan önce çocuğunuz için ve ya etkinliğiniz için yeterli olacak paketleri seçmeniz çok önemli. Seçtiğiniz paketler ile çocuklarınız ile geçirilen vakit artacaktır.

Kısa zamanlı bir etkinlik istiyorsanız daha az oyunlu olan bir paket, uzun zamanlı olsun biz de zaman dan bol ne var diyorsanız da bol bol oyunlu ve aynı zaman da gösteri içerikli paketleri almanız sizler için daha yararlı olacaktır.

En Uygun Palyaço Kiralama Fiyatları

Bipalyaço palyaço kiralama firması olarak sizlere kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet vermek için oluşturulmuş bir firma olup, İstanbul’da ilk ismini duyurduğu günden bu yana bütün müşterilerini verdiği hizmetten memnun ve bütün gelen yorumlar ile birlikte olumlu ve pozitif bir şirket olmasıyla ünlenmiştir.

Palyaço kiralama denilince artık akla gelen Bipalyaço düzenlediği kampanya paketleri ile de sizlere en uygun fiyat ile hizmet vermeye çalışmaktadır. Çocuklarınızın yüzü gülsün diye oluşturulan palyaço kiralama firması Bipalyaço artık bir tık uzağınızda. Siz günü belirleyin artık gerisi ucuz ve eğlenceli.

Bu yazımızda sizlere palyaço kiralama hizmeti almak isteyen müşterilerimiz için oyun içeriğimiz ve palyaço kiralarken dikkat edilmesi gerekenler den bahsettik umarız yararlı bir paylaşım olmuştur.

Eğlence için palyaço, palyaço için Bipalyaço…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

thirteen − four =